Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

IPHONE 8 A IPHONE 8 PLUS (PRODUCT)RED SKLADEM

17. 4. 2018

Naskladnili jsme iPhone 8 a iPhone 8 Plus ve speciální barvě (PRODUCT)RED. Na výběr máte klasický 4.7" iPhone 8, tak zvětšený 5.5" iPhone 8 Plus. Rovněž můžete vybírat mezi 64GB a 256GB pamětí. K oběma smartphonům navíc můžete získat bonus až 3 000 Kč a můžete si je pořídit na splátky bez navýšení.

Apple iPhone 8 má elegantní skleněnou konstrukci. Nejoblíbenější foťák na světě v novém. Vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. Pohodlné bezdrátové nabíjení. A nevídané možnosti rozšířené reality. iPhone 8 představuje novou generaci iPhonu.

Smartphony na první pohled zaujmou nádherným celoskleněným designem - jedná se o dosud nejodolnější sklo na smartphonu, vepředu i vzadu spolu s barevně sladěným pruhem z leteckého hliníku. Retina HD displej nabídne široké barevné spektrum a nejvěrnější podání barev. Díky dvoudoménovým pixelům je obraz vidět perfektně skoro ze všech úhlů. 

Bonus až 3 000 Kč získáte při prodeji Vašeho stávajícího přístroje s výkupní cenou minimálně 2 000 Kč. Výkupní cenu stávajícího telefonu najdete zde.Váš vysněný Apple iPhone 8 / 8 Plus můžete financovat pomocí splátek s 0% navýšením. Tento špičkový smartophone nikdy nebyl dostupnější!