IPHONE X, 8 NEBO 8 PLUS S BONUSEM AŽ 3 000 KČ A NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ

22. 3. 2018

Nejnovější iPhony u nás pořídíte s bonusem až 3 000 Kč při nákupu na protiúčet a splátkami s 0% navýšením.

Bonus 3 000 Kč získáte při nákupu Apple iPhone X.
Bonus 2 000 Kč získáte při nákupu Apple iPhone 8 / 8 Plus 64GB.

Apple iPhone X zaujme na první pohled bezrámečkovým designem, celý smartphone tvoří souvislý povrch, na kterém Vás nebude nic rušit, tlačítko plochy je nahrazeno novými a přitom povědomými způsoby ovládání. Celá přední i celá zadní strana je ze skla. Nejodolnějšího, jaké kdy bylo společností Apple vyrobeno, se zpevňovací vrstvou, která je o 50 procent hlubší. Smartphone je mikroskopicky přesně konstruovaný tak, aby byl odolný proti vodě, polití a prachu.

Apple iPhone 8 má nádherný celoskleněným design - jedná se o dosud nejodolnější sklo na smartphonu, vepředu i vzadu spolu s barevně sladěným pruhem z leteckého hliníku. Retina HD displej nabídne široké barevné spektrum a nejvěrnější podání barev. Díky dvoudoménovým pixelům je obraz vidět perfektně skoro ze všech úhlů. 

Bonus až 3 000 Kč získáte při prodeji Vašeho stávajícího přístroje s výkupní cenou minimálně 2 000 Kč. Výkupní cenu stávajícího telefonu najdete zde.Váš vysněný Apple iPhone X či Apple iPhone 8 / 8 Plus můžete financovat pomocí splátek s 0% navýšením. Tento špičkový smartophone nikdy nebyl dostupnější!Infolinka
+420 245 008 383