Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

K VYBRANÝM TELEFONŮM BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA JABRA S EXKLUZIVNÍ SLEVOU

11. 12. 2018

Při zakoupení vybraných smartphonů získáte možnost zakoupení sluchátek Jabra s exkluzivní slevou. Neváhejte! Akce je časově omezená.

Akce platí od 11. 12. 2019- Akce je ukončena
Při nákupu jednoho ze smartphonů zařazených v akci obdržíte slevový kód opravňující k nákupu vybraných sluchátek Jabra s exkluzivní slevou.


​Jaká sluchátka Jabra mohu zakoupit s exkluzivní slevou?

  • Zakoupit můžete bezdrátová sluchátka Jabra Elite 65t (více informací zde) za cenu 1 490 Kč (běžná cena 2 990 Kč), nebo bezdrátová sluchátka Jabra Elite 65t Active (více informací zde) za cenu 1 890 Kč (běžná cena 3 490,- Kč).


​Jak lze poukaz získat?

  • při nákupu online - slevový kód Vám přijde do e-mailu spolu s potvrzením objednávky. Toto neplatí při osobním odběru na prodejně - řídí se pravidly pro nákup na prodejně.
  • při nákupu na prodejně - slevový kód je součástí paragonu.


Jak lze poukaz uplatnit?

  • při nákupu online - zadáním slevového kódu v košíku
  • při nákupu na prodejně - předložením paragonu se slevovým kódem prodejci


Slevový kód získaný při nákupu online (s výjimkou online objednávky s osobním odběrem na prodejně) lze uplatnit pouze online / slevový kód získaný při nákupu na prodejně (včetně online objednávky s osobním odběrem na prodejně) lze uplatnit pouze při nákupu na prodejnách. 

Poukaz je možné uplatnit do 30 dnů po nákupu nového telefonu a to na prodejně Mobil Pohotovost nebo na e-shopu www.mp.cz (kód na účtence slouží jako slevový kód), v případě e-shopové objednávky příjde kód v samostatném e-mailu. Dárkové poukazy nelze sčítat.

Jeden dárkový poukaz lze uplatnit k nákupu jednoho kusu sluchátek.