Zpracovávám ...

MOJE GALAXY PREMIUM SERVIS

24. 11. 2019

Pro majitele svých vlajkových modelů nabízí společnost Samsung speciální servisní balíček, který zaručí, že si se svým novým smartphonem užijete jen samé příjemné chvíle. 

PREMIUM SERVIS INFOLINKA


Potřebujete poradit s nastavením? Zajímá Vás, v jakých verzích a kde se dají aktuálně prodávané vlajkové modely zakoupit? Máte technický problém se svým smartphonem Samsung? Zavolejte na speciální infolinku a my Vám pomůžeme, ať jde o radu či reklamaci! Infolinka je dostupná na čísle 800 665 377

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ


Záruční opravy - Nefunguje váš Galaxy tak, jak by měl? Nemáte čas jet do servisu? Využijte možnost dopravy vašeho telefonu do servisu a zpět!​

  1. Zavolejte na Infolinku Moje Galaxy 800 665 377 a zaregistrujte svůj požadavek.
  2. Kontaktujeme vás pro upřesnění místa a času předání vašeho porouchaného telefonu.
  3. Předáte řidiči rozbitý telefon, který ho odveze na diagnostiku a vám po dobu opravy nabídne k zapůjčení náhradní.
  4. Ihned po ukončení opravy s vámi dispečer domluví místo a čas předání opraveného telefonu a vyzvednutí zapůjčeného zařízení.


Mimozáruční opravy - Chcete využít službu Moje Galaxy, ale váš telefon už není v záruce nebo jste si jej mechanicky poškodili? Službu jsme rozšířili i o mimozáruční opravy vašeho Galaxy.

  1. Zavolejte na Infolinku Moje Galaxy 800 665 377 a zaregistrujte svůj požadavek. Následně vás kontaktujeme pro upřesnění místa a času předání vašeho porouchaného telefonu.
  2. Předáte řidiči svůj rozbitý telefon, který ho odveze na diagnostiku a vám na dobu opravy nabídne k zapůjčení náhradní.
  3. Dispečer vám na základě provedené diagnostiky telefonu sdělí cenovou nabídku opravy.
  4. Ihned po ukončení opravy s vámi dispečer domluví místo a čas předání opraveného telefonu, způsob platby a vyzvednutí zapůjčeného zařízení.


PRIORITNÍ SERVIS


Už nemusíte dlouze čekat na opravu vašeho telefonu! Zákazníci s telefonem zakoupeným v ČR mají možnost expresní opravy v našich servisních centrech v Praze, Brně i Ostravě. Opravu vám zajistíme do 1 hodiny, pokud to charakter závady dovolí.

Více informací o službě Moje Galaxy Premium servis naleznete zde.


Premium servis je nabízen k těmto smartphonům Samsung