MOJE GALAXY PREMIUM SERVIS

15. 9. 2017

Pro majitele svých vlajkových modelů nabízí společnost Samsung speciální servisní balíček, který zaručí, že si se svým novým smartphonem užijete jen samé příjemné chvíle. 

PREMIUM SERVIS INFOLINKA

Potřebujete poradit s nastavením? Zajímá Vás, v jakých verzích a kde se dají aktuálně prodávané vlajkové modely zakoupit? Máte technický problém se svým smartphonem Samsung? Zavolejte na speciální infolinku a my Vám pomůžeme, ať jde o radu či reklamaci! Infolinka je dostupná na čísle 800 66 53 77

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Nefunguje Váš smartphone Samsung jak by měl? Nemáte čas cestovat do servisu? Využijte naši nabídku dopravy do servisu a zpět po celé České Republice*!

Jak to funguje?

1. Zavolejte na Premium servis infolinku 800 66 53 77 a zaregistrujte svůj požadavek na servis svého smartphonu Samsung.

2. Domluvte si s řidičem místo a čas předání Vašeho porouchaného telefonu.

3. Na setkání předejte řidiči svůj přístroj, náš řidič Vám zapůjči náhradní smartphone po dobu opravy. (Modelové a barevné provedení záleží na aktuální dostupnosti. Zákazník přebírá zodpovědnost za zapůjčený telefon. V případě poškození tohoto zapůjčeného telefonu zákazník plně kryje veškeré náklady spojené s jeho opravou).

4. Neprodleně po ukončení opravy Vás bude řidič kontaktovat ohledně termínu a místa předání opraveného a vyzvednutí zapůjčeného přístroje.

5. Služba se vztahuje pouze na produkty splňující záruční podmínky (mechanická poškození a podobně jsou vyloučena).

PRIORITNÍ SERVIS

Už nemusíte čekat týdny ani dny, než bude Váš smartphone Samsung opraven! Zákazníky s  telefony, které jsou zahrnuty do programu Premium servis zakoupeným v ČR* nyní Samsung obslouží na jeho servisních centrech v Praze, Brně i Ostravě. Opravu Vašeho smartphonu zajistí nejdéle do 1 hodiny, (od započetí opravy), pokud to charakter závady dovolí.

Více informací o službě Moje Galaxy Premium servis naleznete zde.

* Služba MojeGalaxy platí pro zařízení zakoupená koncovým zákazníkem v oficiální distribuční síti České Republiky (zastoupené Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.) do odvolání a nevztahuje se na mechanická poškození či vady způsobené uživatelem.


Premium servis je nabízen k těmto smartphonům Samsung

Infolinka
+420 245 008 383