Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NOVINKY COOLPAD SKLADEM

14. 7. 2016

Představujeme novinky z dílny Coolpad - modely MAX (A8) a Torino (R108). Smartphony na první pohled zaujmou unikátním a líbivým designem, který je podpořen dostatečným výkonem. Exkluzivně u nás k nim obdržíte Bonus k protiúčtu ve výši 300 Kč.


Coolpad MAX (A8) zaujme na první pohled prémiovým designem. Smartphone je uložený ve tvrzeném hliníkovém šasi, které bylo eloxované pro exklusivní vzhled. Jeho prémiové tělo je doplněné odolným Gorilla Glass 4 displejem na přední straně, se zaoblenými hranami.

Zažijte nový způsob, jak využít vaše prsty s Coolpad MAX. Naprogramujte čtečku prstů až pro 5 prstů na spuštění pěti různých úloh, jako například vytočení oblíbeného kontaktu, vytvoření rychlé fotografie/selfie nebo spuštění nahrávání hovoru. Nová verze čtečky otisků prstů od Coolpadu je velmi rychlá (pouze 0,5 sekundy pro reakci), přičemž dokáže přečíst otisky v různých směrech. 

Coolpad MAX má 13 Mpix fotoaparát s množstvím funkcí a ISOCELL CMOS snímačem, který přináší větší svítivost a méně barevného šumu. Foťte jako profesionál a změňte vyvážení bílé, expozici, ISO, zaostření, kontrast a další nastavení v režimu PRO. S 5 Mpix selfie fotoaparátem můžete zkrášlit váš portrét ve 25 úrovních zkrášlení, včetně zesvětlení, vyhlazení, zeštíhlení či korekce očí.

Jemně zahnutý tvar Coolpadu Torino nejen potěší vaše oči, ale výborně padne do ruky. Jeho zadní část je tvořena jemným, mírně vypuklým materiálem, který doplňuje krásne zakřivené sklo displeje. Obě strany jsou spojené luxusním zlatým rámečkem. 3 GB paměti RAM a osmijádrový procesor Qualcomm si jednoduše a rychle poradí s jakoukoliv aplikací či hrou. Pokud by vám nestačilo 16GB vnitřní paměti, jednoduše si ji doplníte prostřednictvím microSD karty. 

Využijte virtuální druhý telefon na zařízení. Přihlaste se na soukromé úložiště, kde můžete bezpečně ukládat soukromé fotografie, videa nebo dokumenty, či uskutečňovat soukromé hovory a konverzace. Zabezpečené úložiště vám umožňuje registrovat dva různé účty, např. Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Skype, Viber...