Zpracovávám ...

NOVÝ IPHONE SE - VÍC, NEŽ ČEKÁŠ. ZA MIŇ, NEŽ MYSLÍŠ.

16. 4. 2020

Nový iPhone SE (2020) je tady. Spustili jsme prodeje nejnovějšího a zároveň nejlevnějšího smartphonu od Applu. Má ten nejvýkonnější čip a nejoblíbenější rozměry. 

Nový iPhone SE si zachoval všem známý design z hliníku a skla. Zůstává mu tak 4,7palcový Retina HD displej a ikonické tlačítko s Touch ID pro bezpečné odemykání telefonu. Výkonem se ale rovná špičkovému iPhonu 11 Pro, protože dostal do vínku procesor Apple A13 Bionic – vůbec nejrychlejší čip ve smartphonu. Spouštění aplikací i hraní her je na něm dokonale plynulé.

Fotoaparát iPhonu SE se řadí mezi ty nejlepší fotosoustavy s jedním objektivem. Nově zvládá portrétní režim s několika efekty a také pokročilou technologii Smart HDR pro ještě lepší fotografie. A nechybí ani nahrávání ve 4K rozlišení. Zaujme také skvělou výdrží baterie, podporou rychlého i bezdrátového nabíjení nebo odolnosti proti vodě a prachu.

I nový iPhone SE si můžete u nás pořídit na splátky bez navýšení. Navíc vám k němu přidáme bonus na výkup staršího telefonu, lákavou slevu na sluchátka AirPods a roční předplatné Apple TV+. A jakmile se začne prodávat, tak vám ho ve vybraných městech doručíme do 1 hodiny, a to zcela zdarma.


Nový iPhone SE