Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘEDOBJEDNEJTE NYNÍ SAMSUNG GALAXY S9 / S9+

25. 2. 2018

Přijímáme předobjednávky na Samsung Galaxy S9 / S9+. Pouze v případě předobjednání získáte svůj vysněný smartphone o 7 dní dříve. Navíc můžete získat bonus 2 500 Kč k výkupní ceně Vašeho stávajícího smartphonu.


 Předobjednávky probíhají od 25. 2. 18:00 do 15. 3. 2018 (včetně).

K předobjednávce navíc získáte bonus 2 500 Kč k výkupní ceně Vašeho starého telefonu. Obměna smartphonu nebyla nikdy jednodušší.
Pro získání bonusu 2 500 Kč je zapotřebí:

  1. Předobjednat Samsung Galaxy S9 / S9+
  2. Zaregistrovat se na www.novysamsung.cz (registrací se rozumí vložení údajů o osobě zákazníka a jeho prodávanému přístroji) a to nejpozději do 31. 3.
  3. Po přijetí předobjednaného Galaxy S9 / S9+ nahrát do svého registračního profilu IMEI S9 / S9+ a jeho prodejní doklad.
  4. Zvolit si jakým způsobem dojde k prodeji starého telefonu (online či osobně).
  5. Po zrealizování odkupu bude bonus zaslán na zaregistrovaný bankovní účet a to do 14 dní od zrealizování odkupu.


Kompletní pravidla akce naleznete zde.

Zákazníkům, kteří si smartphone předobjednají do 8. 3. (včetně) bude jejich předobjednávka odeslána již 9. 3.. Obdrží tak svůj nový Galaxy S9 / S9+ o 7 dní dříve!*

*Vztahuje se pouze na 64GB varianty.

Expresní kurýrní doručení GIBON Vám zásilku doručí již do 40 minut od odeslání objednávky (čas doručení vždy záleží na konkrétním místě, kam chcete zásilku doručit).

Nebo si můžete zvolit přesné datum a čas, kdy Vám má být zásilka doručena. 

 Vychutnejte si perfektně pohlcující atmosféru nejen při sledování videa. Infinity displej Galaxy S9 /   S9+ odstraňuje veškeré překážky vašemu vizuálnímu zážitku. Propracovanému designu přední strany   vévodí Super AMOLED displej s minimálními rámečky, zadní strana je pak přirozeně plynulá a nenaruší   ji ani výkonný fotoaparát.


 Samsung Galaxy S9 / S9+ přináší revoluční fotoaparát, který se přizpůsobí okolnímu světlu jako vaše   oko.   Už nemusíte čekat na ideání světlo vhodné k fotografování. Teď už budou mít vaše snímky z   nočních akcí stejně vysokou kvalitu jako ty, které jste zachytili během slunečného dne. Režim   superzpomaleného   videa dokáže zachytit 960 snímků za sekundu - vaše záběry se tak promění ve   skutečné umělecké dílo.