Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

PŘEDSTAVUJEME LENOVO P90 PRO

22. 3. 2016

Představujeme Vám model společnosti Lenovo - P90 Pro. Tento smartphone Vám nabízí extrémní výkon spolu s vysokokapacitní baterii. Nyní navíc s flipovým pouzdrem zcela zdarma.


Smartphone Lenovo P90 Pro disponuje výkonným procesorem s 64bitovou architekturou, který představuje ideální kombinaci vysokého výkonu a energetické úspornosti. Při přehrávání online videa, hraní her, využívání multitaskingu, prohlížení webu a mnoha dalších činnostech se tak můžete těšit na ohromující rychlost. To vše doplněno 4GB RAM a úložištěm o úctyhodné kapacitě 64GB.

Lenovo P90 Pro je k neutahání. Je to plně vybavený smartphone, který s vámi za všech okolností udrží krok. Vděčí za to vysokokapacitní 4000mAh baterii, jež zajišťuje dobu hovoru až 45 hodin a aktivní pohotovostní režim až 27,5 dne.

Smartphone lenovo P90 Pro podporuje vysokorychlostní sítě LTE (4G), které jsou zárukou nejrychlejších datových přenosů. Můžete se proto těšit na dokonale plynulé prohlížení webu, sledování videa, hraní online her nebo chatování s přáteli.

Díky sadě aplikací DOit od společnosti Lenovo se smartphonem zvládnete více. Pomocí několika klepnutí můžete ihned sdílet prakticky libovolný obsah s ostatními zařízeními i bez připojení k síti, můžete optimalizovat výkon zařízení, chránit se před viry a malwarem nebo zálohovat své kontakty, SMS zprávy a výpisy hovorů.