PRÉMIOVÝ SERVIS K SAMSUNGU GALAXY S8

12. 6. 2017

Pro majitele vlajkových lodí od společnosti Samsung - modelů Galaxy S8 a S8+, připravila společnost Samsung speciální servisní balíček, který zaručí, že si se svým novým smartphonem užijete jen samé příjemné chvíle. 


S8 / S8+ INFOLINKA

Potřebujete poradit s nastavením? Zajímá Vás, v jakých verzích a kde se dá Galaxy S8 / S8+ zakoupit? Máte technický problém se svojí Galaxy S8 / S8+? Zavolejte na speciální Galaxy S8 / S8+ infolinku a my Vám pomůžeme, ať jde o radu či reklamaci! Infolinka je dostupná na čísle 800 66 53 77

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Nefunguje Vaše Galaxy S8 / S8+ jak by měla? Nemáte čas cestovat do servisu? Využijte naši nabídku dopravy do servisu a zpět po celé České Republice*!

Jak to funguje?

1. Zavolejte na S8 / S8+ infolinku 800 66 53 77 a zaregistrujte svůj požadavek na servis Galaxy S8 / S8+.

2. Domluvte si s řidičem místo a čas předání Vašeho porouchaného telefonu.

3. Na setkání předejte řidiči svůj přístroj, náš řidič Vám zapůjči náhradní Galaxy S8 / S8+ po dobu opravy. (Modelové a barevné provedení záleží na aktuální dostupnosti. Zákazník přebírá zodpovědnost za zapůjčený telefon. V případě poškození tohoto zapůjčeného telefonu zákazník plně kryje veškeré náklady spojené s jeho opravou).

4. Neprodleně po ukončení opravy Vás bude řidič kontaktovat ohledně termínu a místa předání opraveného a vyzvednutí zapůjčeného přístroje.

5. Služba se vztahuje pouze na produkty splňující záruční podmínky (mechanická poškození a podobně jsou vyloučena).

PRIORITNÍ SERVIS

Už nemusíte čekat týdny ani dny, než bude Váš Samsung Galaxy S8 / S8+ opraven! Zákazníky s telefonem Galaxy S8 / S8+ zakoupeným v ČR* nyní Samsung obslouží na jeho servisních centrech v Praze, Brně i Ostravě. Opravu Vaší S8 / S8+ zajistí nejdéle do 1 hodiny, (od započetí opravy), pokud to charakter závady dovolí.

Více informací o službě Moje Galaxy Premium servis naleznete zde.

* Služba MojeGalaxy platí pro zařízení zakoupená koncovým zákazníkem v oficiální distribuční síti České Republiky (zastoupené Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.) do odvolání a nevztahuje se na mechanická poškození či vady způsobené uživatelem.


Samsung Galaxy S8 / S8+ v naší nabídceInfolinka
+420 245 008 383