PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY NA SAMSUNG GALAXY NOTE8

23. 8. 2017

Přijímáme předobjednávky na jeden z nejočekávanějších smartphonů tohoto roku - Samsung Galaxy Note8. Pouze k předobjednávce navíc získáte dokovací stanici Samsung DeX a 20% bonus k výkupu Vašeho stávajícího telefonu. Neváhejte a předobjednejte si Galaxy Note8 ještě dnes!


 Infinity displej

 Dovolte smartphonu Samsung Galaxy Note8, ať Vám otevře dveře k  mnohem rozsáhlejším  možnostem zábavy i práce. Pozvedněte obyčejný  zážitek z používání smartphonu díky nepřekonatelnému spojení přesného  dotykového pera a výjimečně velkého displeje. Samsung Galaxy Note8  Vám nestaví žádné hranice!

 

 Dex station zdarma

 Samsung DeX vám umožňuje smartphone Galaxy Note8 k monitoru,  klávesnici a myši, abyste s ním mohli pracovat jako s plnohodnotným  počítačem. Takže si pracovnu můžete vytvořit kdekoli. Váš telefon je stále  telefonem. Telefonní hovory, textové zprávy a nastavení jsou stále  přístupné z panelu nástrojů na vašem monitoru.


 20% bonus k výkupní ceně

 Při prodeji svého stávajícího telefonu od nás získáte bonus 20% k jeho  výkupní ceně. Bonus je nutné uplatnit při prodeji stávajícího telefonu do  30ti dní od zakoupení Samsung  Galaxy Note8. Vysněnou novinku si tak  můžete pořídit ještě výhodněji!


 Noční rozvoz s překvapením

 Pro zákazníky z Prahy a okolí máme připravený expresní noční rozvoz s  přepravní společností GIBON. Váš vysněný smartphone Samsung Galaxy  Note8 tak budete mít skutečně mezi prvními zákazníky. Navíc pro Vás  máme připravené překvapení!Předobjednejte si Samsung Galaxy Note8 ještě dnes!Infolinka
+420 245 008 383