Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 
Servisní místa jsou dočasně uzavřena a nepřijímají zakázky. Reklamace přijímáme bez omezení. Děkujeme za pochopení.

SAMSUNG GALAXY WATCH!

6. 9. 2018

Hodinky Galaxy Watch jsou dostupné ve dvou variantách s 42mm pouzdrem a 46mm pouzdrem. V nabídce najdete jak hodinky pro ni, tak pro něj. Galaxy Watch máme skladem na všech našich prodejnách!

S chytrými hodinkami Galaxy Watch zůstanete ve spojení s okolím po mnohem delší dobu. Objevte zařízení, které spojuje výhody inteligentního doplňku s přirozeným stylem klasických hodinek. Galaxy Watch se svým designem a bohatou nabídkou ciferníků perfektně sladí s vaším stylem. A díky kulatému tvaru spolu s tikající ručičkou s efektem vrženého stínu vypadají přesně jako klasické hodinky.

Galaxy Watch využívají technologii Super AMOLED k tomu, aby pracovaly v režimu Always On. Takže vám přesný čas ukazují ve dne i v noci bez nutnosti otáčet lunetou nebo stisknout tlačítko. Hodinky můžete nosit bez obav i v dešti nebo v prašném prostředí. Ve vodě odolají tlaku 5 ATM a splňují dokonce vojenské standardy odolnosti. Takže můžete trénovat v jakýchkoliv podmínkách.

Hodinky jsou dostupné ve dvou verzích a to s 46mm pouzdrem a 42mm pouzdrem. Variantu s 42mm pouzdrem u nás pořídíte za 7 999 Kč. Verzi s 46mm pouzdrem pak nabízíme za 8 499 Kč.