Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

SONY XPERIA X + SLUCHÁTKA ZDARMA

19. 9. 2016

Zvažujete výměnu Vaší staré Xperie za nový Sony Xperia X? Pak jako odměnu za věrnost obdržíte od společnosti Sony sluchátka SBH60 zcela zdarma jako dárek.


Jak získat sluchátka zdarma?

  1. Kupte si jeden z níže uvedených smartphonů Sony Xperia.
  2. Zaregistrujte se zde.
  3. Uveďte IMEI číslo Vašeho starého zařízení Xperia a IMEI číslo nového zařízení Xperia.
  4. Nahrajte doklad o zakoupení přístroje Sony Xperia.
  5. Počkejte na potvrzovací e-mail a pokud bude třeba, uveďte další požadované informace.
  6. Pokud budou všechny údaje v pořádku, Sony Vám pošle sluchátka SBH60


Sony Xperia X je vybaven tím nejpokročilejším fotoaparátem, který lze ve smartphonech Sony nalézt. Ty nejvzácnější okamžiky bývají současně těmi, které je nejtěžší zachytit. Proto je Xperia X vybavena fotoaparátem, který je rychlejší a chytřejší než kdy dříve – s ještě kratší reakční dobou a ještě inteligentnějším ostřením.

Technologie Smart Capture smartphonu Xperia X pomáhá v boji s rozmazanými snímky. Nová technologie Sony Smart Capture díky prediktivnímu hybridnímu automatickému ostření umožňuje vybrat objekt nebo osobu a automaticky je sledovat a udržovat zaostřené. Nyní bude váš objekt stále ostrý, i když se bude pohybovat, a i ty nejnepředvídatelnější scény budete moci zachytit s nejostřejšími detaily.

Nejen díky kovové zadní straně beze spár Vás design smartphonu Xperia X zaujme na první pohled. A díkyzaobleným skleněným okrajům displeje a optimální velikosti 5" se smartphone velmi dobře drží v dlani.

Sony Xperia X  byl navržen tak, aby pohodlně zapadl do Vaší dlaně. Uživatelské rozhraní je ještě intuitivnější než kdy dříve a smartphone pokračuje v designové řadě, která vše vyjadřuje svou jednoduchostí. Zatímco většina baterií pro smartphony rychle ztrácí svoji maximální kapacitu, smartphone Xperia X má baterii s dosud nejdelší životností. Průkopnická funkce Qnovo Adaptive Charging navíc nabíjí baterii zdravějším způsobem.

Smartphone Sony Xperia X je v nabídce ve čtyřech atraktivních barevných variantách. Vybere si tak skutečně každý.