Prodejny otevřeny jako výdejní místa
Možnost platby na místě
doručení následující den
doručení do 1 hodiny
 
Servisní místa jsou dočasně uzavřena a nepřijímají zakázky. Reklamace přijímáme bez omezení. Děkujeme za pochopení.

TRÉNUJTE SPOLU - KUPTE SI HODINKY HONOR A ZÍSKEJTE DÁREK V HODNOTĚ 990 KČ

23. 3. 2020

K hodinkám Honor MagicWatch 2 u nás dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč zdarma jako dárek! Neváhejte! Akce je časově omezená!

Akce platí od 23. 3. - 29. 3. nebo do vyprodání zásob!

Tělo Honor MagicWatch 2 je vyrobeno z rafinované nerezové oceli 316L – běžně používaného materiálu v leteckém průmyslu. Jejich odolnost vůči škrábancům je tak vysoká a nemusíte se bát poškození. Vždy zapnutý AMOLED displej zůstane rozsvícený, takže se na něj můžete podívat kdykoliv, aniž by se obrazovka rozjasnila. Hodinky dokáží monitorovat 15 fitness režimů a díky voděodolnosti je využijete během plavání.

Vestavěná aplikace přichází s 13 různými běžeckými kurzy. Pokud jste začátečníci nebo již zkušení běžci, najdete si vždy něco, co vám pomůže zlepšit vytrvalost. Honor MagicWatch 2 přesně zaznamenávají vaši rychlost a trasu při běhu, chůzi nebo jízdě na kole. Výškoměr bude dokonce sledovat vaši výšku a stoupání během výletů. Během svých cest také můžete pohodlně ovládat přehrávání oblíbených skladeb přímo z vašeho zápěstí. Díky vestavěné paměti se můžete okamžitě připojit ke svým sluchátkům bez nutnosti smartphonu.

Jako dárek získáte chytrý fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč. Displej náramku dokáže zobrazit až 45 znaků, uchvátí vás jeho barevná škála s úžasnou jasností. Samotný AMOLED displej o velikosti 0,95" chrání 2,5 D ochranné sklo. Výdrž baterie je až 14 dní.