Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA - HONOR 8X, 128GB RED

9. 2. 2019

Svátek zamilovaných je tu. Chcete potěšit svou drahou polovičku? Přinášíme inspiraci od značky Honor, která potěší úplně každou ženu. Navíc se slevou 1 000 Kč.

Akce platí od 9. 2. do 14. 2. 2019.

Honor 8x zaujme bezrámečkovým FullView HD displejem s pokročilou technologií chip-on-film (COF) a speciálním designem antény. 6,5" displej nabízí neuvěřitelný poměr obrazovky k tělu 91% a vysoké rozlišení. Díky pokročilému bezrámečkovému designu může telefon zachovat stejnou velikost těla jako 5,5” telefon, což zaručí snadné držení.

Druhá generace skleněného filmu se dvěma vizuálními efekty zaručí jedinečnost vašeho smartphonu. Užívejte si telefonu, který lahodí vašim očím. Duální fotoaparát s AI přináší rozlišení až 20 MPx. Dokáže identifikovat 22 různých kategorií objektů v obrazech a 500 scénářů v reálném čase. Beauty efekty vám pomohou upravit a retušovat fotografie na základě segmentace oblasti. Bokeh efekt pomáhá optimalizovat vaše snímky díky možnosti rozmazání pozadí. Přední kamera s rozlišením 16 MPx zaručí ta nejkrásnější a nejostřejší selfies.