Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

VIP SERVIS HUAWEI

13. 12. 2017

Přemýšlíte o koupi vlajkových lodí společnosti Huawei? Pak je VIP Servis přesně ta služba, která Vás definitivně přesvědčí o správnosti takového kroku.


Záruka 3 roky

Získejte po uplynutí standardní dvouleté záruky jeden rok záruky od výrobce navíc.

3 měsíce na výměnu displeje

Získejte možnost jedné bezplatné výměny displeje vašeho zařízení v případě jakéhokoliv náhodného poškození v prvních třech měsících po zakoupení.

Výměna produktu v prvních 3 měsících

Získejte možnost jedné bezplatné výměny přístroje (namísto opravy) a to v případě hardwarové poruchy během prvních třech měsíců od zakoupení.

K VIP službám pro majitele zlatého členství se můžete registrovat prostřednictvím aplikace HiCare předinstalované na vašem zařízení do jednoho měsíce od jeho zakoupení. 

Uschovejte si platný doklad o zakoupení vašeho zařízení s datem nákupu, který při využití VIP služeb pro majitele zlatého členství předložíte.


Jak se registrovat:
  1. Otevřete aplikaci HiCare, která je předinstalována na vašem zařízení.
  2. Po výzvě se přihlaste do svého uživatelského účtu HUAWEI ID. Pro aktivaci registrace je třeba, abyste měli zřízen uživatelský účet HUAWEI ID.
  3. Registraci VIP služeb pro majitele zlatého členství si aktivujete automaticky přihlášením do svého uživatelského účtu HUAWEI ID z aplikace HiCare.
  4. Na displeji by mělo vyskočit okno potvrzující aktivaci vašeho členství.


Více informací naleznete na zde.