Prodejny otevřeny jako výdejní místa
Možnost platby na místě
doručení následující den
doručení do 1 hodiny
 
Servisní místa jsou dočasně uzavřena a nepřijímají zakázky. Reklamace přijímáme bez omezení. Děkujeme za pochopení.

VYMĚŇTE STARÝ ZA NOVÝ! AŽ 12 990 KČ ZA VÁŠ STARÝ TELEFON PŘI ZAKOUPENÍ SAMSUNG GALAXY S10

22. 3. 2019

Při zakoupení smartphonu Samsung Galaxy S10e / S10 / S10+ získáte zvýhodněnou výkupní cenu Vašeho starého telefonu Samsung Galaxy S. Obměna smartphonu nebyla nikdy jednodušší.

Akce probíhá od 22. 3. do 19. 4. 2019.

Částka 12 990 Kč reprezentuje výkupní cenu (kategorie A) Samsung Galaxy S9 (G960F), 64GB Dual SIM . Více informací na www.novysamsung.cz.


Při zakoupení Samsungu Galaxy S10e / S10 / S10+ získáte zvýhodněnou výkupní cenu Vašeho starého telefonu Samsung Galaxy S.

Pro získání zvýhodněné výkupní ceny je zapotřebí:

  1. Zakoupit Samsung Galaxy S10e / S10 / S10+
  2. Zaregistrovat se na www.novysamsung.cz (registrací se rozumí vložení údajů o osobě zákazníka a jeho prodávanému přístroji) a to nejpozději do 19. 4.
  3. Nahrát do svého registračního profilu IMEI nového S10e / S10 / S10+ a jeho prodejní doklad.
  4. Objednat si svoz Vašeho starého telefonu Samsung Galaxy S.
  5. Po přijetí Vašeho starého telefonu a jeho validaci Vám bude zvýhodněná kupní cena poukázána na Vámi zvolený bankovní účet.


Kompletní pravidla akce naleznete zde.

Čím vším nás nový Samsung Galaxy S10 zaujal?


Telefon Samsung nové generace

Infinity displej bez rámečků s ultrazvukovou čtečkou otisku prstů


Galaxy S10 je desátý model velmi úspěšné série telefonů Samsung Galaxy, které vždy vynikaly designem a nabídly svému majiteli ty nejnovější technologie. Letošní model vás oslní takovými vymoženostmi jako je Infinity-O displej, perfektní fotoaparát, ultrazvuková čtečka otisku prstů…Bezrámečkový displej Galaxy S10+ Vám umožní vychutnat si všechny zážitky bez kompromisů. Díky Infinity displeji budou Vaše videa, fotky a hry křišťálově ostré a plné barev. Nový 3D ultrazvukový snímač otisků prstů zajistí ještě větší bezpečí pro vaše data.


Telefony Samsung S10 mají energie doslova na rozdáváníSkvělé fotky za světla i za tmy


Velká baterie telefonu S10 nabídne celodenní výdrž na jedno nabití. Nové technologie Samsungu, bezdrátově nabijí akumulátor jakéhokoliv zařízení ve Vašem okolí. A to v situacích kdy to budete nejvíce potřebovat. Nechte se unést pohodlím bezdrátového standardu Qi nabíjení.Galaxy S10 fotí skvěle ve dne i v noci. Pomáhá mu variabilní clona, která v závislosti na okolním světle přepíná mezi hodnotami světelnosti. Ať už si vyberete Samsung Galaxy S10e, nebo nejvybavenější model v podobě Samsungu Galaxy S10+, těšit se můžete z perfektních fotek, a to za každé situace.


Výkon telefonu Samsung Galaxy S10+Ještě váháte? Přijďte si telefony Samsung Galaxy S10e a S10+ osahat k nám na prodejnu

Telefony máme vystaveny v Praze (prodejna Praha 5 Anděl), Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci, Pardubicích, Jihlavě, Ostravě, Liberci a Ústí nad Labem.

První pohled a zkušenosti Samsung Galaxy 10

Několik zajímavých článků o Samsung Galaxy S10, které Vám jistě pomohou v rozhodování. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a využijte výhodného nákupu Vašeho nového telefonu s Mobil Pohotovostí.