Zpracovávám ...

ÚŽASNÉ ŠKOLNÍ POMŮCKY. KTERÉ SE HODÍ I JINDE.

19. 8. 2019

Návrat do školních lavic a vysokoškolských poslucháren se nezadržitelně blíží! Přinášíme Vám pár tipů na zařízení, která Vám zpříjemní nejen studium ale třeba i cestu do školy!


Apple iPhone

Proč iPad?


iPad neustále otevírá nové možnosti, jak se učit nové věci. Je to šikovný nástroj, se kterým studenti rádi pracují. Studium na tenkém, lehkém a odolném iPadu má přesně takovou formu, jaká ti vyhovuje. Probíraná látka na něm ožívá jako nikdy předtím.

Hardware, se kterým si z hodiny něco odneseš.

Vyspělé funkce iPadu jako Retina displej, podpora pro Apple Pencil, výkonný čip a kvalitní fotoaparáty se postarají o to, aby tvoje projekty a prezentace vypadaly úžasně. iPad je tak lehký, že si své studium můžeš vzít kamkoli. Jeho 10hodinová výdrž baterie ti umožní si na něm dělat poznámky při všech přednáškách. A po vyučování budeš mít pořád dost energiena večerní studium nebo zábavu.

iOS12 posouvá iPad a tvoje studium na úplně novou úroveň.

Všechno, co děláš ve škole i mimo ni, je na iPadu s iOS12 rychlejší a snadnější. Jeho funkce ti pomáhají pracovat, hrát si a učit se jako nikdy předtím. V aplikaci Soubory máš všechny svoje soubory pěkně pohromadě. I ty, co jsou uložené na cloudových službách jako Google Drive, OneDrive nebo Box. V Docku se pohotově dostaneš ke svým oblíbeným aplikacím, se kterými se dá pracovat v multitaskingu a přeskakovat mezi nimi. Zobrazení Slide Over, Split View a přepínač aplikací přispívají k ještě intuitivnější práci s několika aplikacemi současně. A taky teď můžeš na iPadu přetahovat text, fotky a soubory z jedné aplikace do druhé.


Příslušenství

odstavec 3


Proč Mac?


Mac není jen pomůcka na učení, zásadně ho obohacuje. Studenti práci na Macu milují. Je totiž postavený tak, aby byl ve spoustě ohledů lepší.

iPhone si s Macem rozumí

Mac a iPhone jsou navržené tak, aby krásně spolupracovaly. Všechny tvoje fotky, dokumenty a hudba se přes iCloud synchronizují na všech tvých zařízeních. Přímo na Macu můžeš vyřizovat telefonáty i posílat a přijímat zprávy iMessage a SMS. A když něco rozpracuješ na iPhonu, můžeš hladce pokračovat na Macu.

Od základu lepší

Přenosné Macy jsou neuvěřitelně tenké a lehké, takže je můžeš nosit jak do přednáškového sálu, tak kamkoli jinam v kampusu. A díky dokonalé souhře hardwaru a softwaru na Macu prostě všechno funguje.

Ucelený systém

V každém Macu je hned po vybalení potřebný software na věci, co chceš dělat.