ÚŽASNÉ ŠKOLNÍ POMŮCKY. KTERÉ SE HODÍ I JINDE.

včera

Návrat do školních lavic a vysokoškolských poslucháren se nezadržitelně blíží! Přinášíme Vám pár tipů na zařízení, která Vám zpříjemní nejen studium ale třeba i cestu do školy!


Apple iPhone
Apple iPad

Proč iPad?


iPad neustále otevírá nové možnosti, jak se učit nové věci. Je to šikovný nástroj, se kterým studenti rádi pracují. Studium na tenkém, lehkém a odolném iPadu má přesně takovou formu, jaká ti vyhovuje. Probíraná látka na něm ožívá jako nikdy předtím.

Hardware, se kterým si z hodiny něco odneseš.

Vyspělé funkce iPadu jako Retina displej, podpora pro Apple Pencil, výkonný čip a kvalitní fotoaparáty se postarají o to, aby tvoje projekty a prezentace vypadaly úžasně. iPad je tak lehký, že si své studium můžeš vzít kamkoli. Jeho 10hodinová výdrž baterie ti umožní si na něm dělat poznámky při všech přednáškách. A po vyučování budeš mít pořád dost energiena večerní studium nebo zábavu.

iOS12 posouvá iPad a tvoje studium na úplně novou úroveň.

Všechno, co děláš ve škole i mimo ni, je na iPadu s iOS12 rychlejší a snadnější. Jeho funkce ti pomáhají pracovat, hrát si a učit se jako nikdy předtím. V aplikaci Soubory máš všechny svoje soubory pěkně pohromadě. I ty, co jsou uložené na cloudových službách jako Google Drive, OneDrive nebo Box. V Docku se pohotově dostaneš ke svým oblíbeným aplikacím, se kterými se dá pracovat v multitaskingu a přeskakovat mezi nimi. Zobrazení Slide Over, Split View a přepínač aplikací přispívají k ještě intuitivnější práci s několika aplikacemi současně. A taky teď můžeš na iPadu přetahovat text, fotky a soubory z jedné aplikace do druhé.


Příslušenství

odstavec 3


Apple Macbook

Proč Mac?


Mac není jen pomůcka na učení, zásadně ho obohacuje. Studenti práci na Macu milují. Je totiž postavený tak, aby byl ve spoustě ohledů lepší.

iPhone si s Macem rozumí

Mac a iPhone jsou navržené tak, aby krásně spolupracovaly. Všechny tvoje fotky, dokumenty a hudba se přes iCloud synchronizují na všech tvých zařízeních. Přímo na Macu můžeš vyřizovat telefonáty i posílat a přijímat zprávy iMessage a SMS. A když něco rozpracuješ na iPhonu, můžeš hladce pokračovat na Macu.

Od základu lepší

Přenosné Macy jsou neuvěřitelně tenké a lehké, takže je můžeš nosit jak do přednáškového sálu, tak kamkoli jinam v kampusu. A díky dokonalé souhře hardwaru a softwaru na Macu prostě všechno funguje.

Ucelený systém

V každém Macu je hned po vybalení potřebný software na věci, co chceš dělat.Infolinka
+420 245 008 383