Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

iPhone XS


Velká podívaná

Ještě rychlejší Face ID. Nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. A přelomová dvojitá fotosoustava. iPhone XS představuje všechno, co na iPhonu miluješ. Dotažené do extrému. Speciálně navržená obrazovka iPhonu XS má HDR, dokonale temnou černou a nejvěrnější podání barev na trhu OLED displejů.

Mimořádné materiály

Vůbec nejodolnější sklo na smartphonu. Nádherná nová zlatá, vyráběná procesem na úrovni atomů. Precizně zpracovaný rámeček z chirurgické oceli. A vyšší odolnost proti vodě a prachu.Skleněná zadní strana umožňuje iPhone XS nabíjet bezdrátově. A ještě rychleji než iPhone X.

Zdokonalené Face ID

Když místo hesla používáš svůj obličej, všechno je jednodušší. Jedním pohledem iPhone odemkneš, přihlásíš se do aplikací a k účtům. Je to nejbezpečnější řešení ověřování uživatele podle obličeje ve smartphonu. Teď navíc ještě rychlejší.

Inteligentní čip A12 Bionic

Tohle je nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu, s naším Neural Enginem další generace. Přináší působivé zážitky v rozšířené realitě. Fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti. A rychlost a plynulost ve všem, co děláš.

Přelomová dvojitá fotosoustava

Nejoblíbenější fotoaparát na světě spouští novou éru fotografie. Inovativní snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine ti teď pomáhají fotit jako nikdy předtím. Nové sekundární snímky, rychlejší snímač a výkonný čip A12 Bionic lépe vykreslují detaily světlých a tmavých ploch. Nový snímač zaručuje věrnější obraz, přesnější barvy a méně šumu v záběrech pořízených při slabém světle. Se sofistikovaně rozostřeným pozadím vypadají fotky v portrétním režimu ještě profesionálněji. V portrétech teď můžeš dodatečně upravovat hloubku ostrosti.

A ještě něco

iPhone XS podporuje 4G LTE Advanced s ohromně rychlým stahováním dat. A má až 512GB úložiště, největší ze všech iPhonů.

Žádný telefon není jako iPhone

iPhone je výjimečný v mnoha ohledech. Od přesného zpracování přes spolehlivé zabezpečení a ochranu soukromí až po inovativní způsoby recyklace jeho součástí.