Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

ZenFone 5z


Telefon, který myslí za vás

Umělá inteligence (AI) uvnitř každého ZenFone 5z z něj dělá víc než jen smartphone, je to váš inteligentní společník, který tu je vždy pro vás. Vytváří dokonalé fotografie v každém snímku, bez ohledu na to, co zrovna zamýšlíte zachytit. Bez ohledu na obtížnost záběru vám ZenFone 5Z vždy zaručí citlivý a bezproblémový výkon. Díky úžasně kompaktnímu designu a výjimečnému vzhledu se pro vás stane radostí jej používat. ZenFone 5z je smartphone, který miluje fotografie stejně jako vy!

Elegantně krásný design, robustní trvanlivost

ZenFone 5Z je navržen tak, aby oslnil, je vyrobený z těch nejšpičkovějších materiálů a pyšní se nejmodernějším řemeslným zpracováním. Jeho nádherná obrazovka s 2,5D zakřivením od hrany k okraji se dokonale hodí k delikátnímu tělu a přináší tak ZenFone 5Z krásný vzhled a luxusní dotek.

Výkon poháněný AI

V srdci ZenFone 5Z bije vlajková loď mobilní platformy Qualcomm® Snapdragon™ 845 a Qualcomm Artificial Intelligence Engine, které kombinují vynikající výkon aplikace a AI s vynikající životností baterie. Zařízení ZenFone 5Z je navrženo tak, aby fungovalo dobře, i když běží spousta náročných aplikací, a je zde dostatek extra energie navíc, pokud zrovna potřebujete. Nabízí také nejnovější a největší možnosti připojení pro maximální pohodlí, ať jste kdekoli.

Inteligentní fotoaparát, který se učí přemýšlet jako vy

Inteligentní systém s dvěma fotoaparáty v ZenFone 5Z vám pomůže s pokročilými funkcemi AI, které předvídají vaše potřeby a přizpůsobují se vašim preferencím, takže se můžete soustředit na fotografovaný předmět, nikoliv na fotoaparát, a přitom získat vždy dokonalé výsledky. ZenFone 5Z přeměňuje mobilní fotografie a poskytuje vám jednodušší a chytřejší způsob, jak zachytit a sdílet každý kouzelný moment.

Rychle nabít a vydržet co nejdéle

ZenFone 5Z má maximální výdrž baterie, a když je čas nabít, technologie ASUS BoostMaster činí z nabíjení bleskovou záležitost! ZenFone 5Z představuje inteligentní nabíjení založené na AI, které maximalizuje životnost baterie a poskytuje úplnou ochranu. Toto dynamické nastavení rychlosti nabíjení zpomaluje proces stárnutí baterie. ZenFone 5Z je skutečně váš inteligentní společník!

Nechte se pohltit inteligentní úžasnou obrazovkou

ZenFone 5Z má ohromující zcela nový design displeje, který vám umožní vidět více, jelikož je od samého kraje až k okraji. Přesto vám pohodlně padne přímo do dlaně. Tato úžasná obrazovka vás naprosto pohltí a svou podporou barevného prostoru DCI-P3 v kinematografické kvalitě vám přinese fotografie, videa, filmy a hry, které vypadají lépe než kdy předtím. Technologie AI zaručuje, že snímky jsou vždy v té nejlepší možné kvalitě. Tato technologie dokonce rozpozná, že se na obrazovku díváte a ponechá ji zapnutou!

Poznejte své vnitřní ZeniMoji!

ZeniMoji je exkluzivní zábavná nová funkce ZenFone 5Z od společnosti ASUS, která umožňuje uživatelům animovat roztomilé avatary pomocí vlastního hlasu, výrazů obličeje a pohybů hlavy. A co víc, avatary ZeniMoji mohou být použity i ve videohovorech nebo v živém vysílání, stejně jako v textových chatech, aby byly zábavnější!

AI telefonní hovory

ZenFone 5Z má inteligenci, která vám pomůže se všemi vašimi úkoly, včetně té nejdůležitější – komunikace s lidmi. Neustálé přizpůsobení hlasitosti vyzvánění v závislosti na tom, v jak hlučném prostředí se zrovna nacházíte, takže ZenFone 5Z má AI vyzvánění, které inteligentně přizpůsobuje hlasitost vyzvánění tak, aby odpovídala úrovni okolního hluku a vy jej slyšeli i v rušném baru, i v tiché knihovně. Díky svým funkcím inteligentního AI Hovorů umožňuje ZenFone 5Z přizpůsobit se vašemu prostředí, takže si vždy vychutnáte čistou kvalitu a nahrávky hovorů.

Dvě snadné cesty odemčení vašeho telefonu

Používání ZenFone 5Z je nyní jednodušší a pohodlnější než kdy předtím. Nová funkce odemknutí pomocí obličeje umožňuje odemknout váš ZenFone 5Z jednoduše tím, že se na něj podíváte, což oceníte zejména pokud máte zrovna špinavé prsty nebo v zimě rukavice. K dispozici je také čtečka otisků prstů, která telefon okamžitě odemkne a v kombinaci s funkcí NFC ZenFone 5Z můžete využívat důvěryhodné zabezpečení služeb, jako je Google Pay.

Inteligentní pohlcující zvuk, který pohladí vše uši

Zvuk na smartphonech je příliš často až druhotný. Ne však na ZenFone 5Z. Náš specializovaný audiotechnický tým zajistil, že s výkonným hardwarem, softwarem se zvýšenou AI a nejmodernější kvalitou zvuku, která pohladí vaše uši, si můžete vychutnat vše, co zrovna posloucháte.