Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor Play


Stvořen pro hráče

Extra výkon za dobrou cenu přináší Honor Play. GPU Turbo přináší zhruba 60% zlepšení výkonu, 30% snížení spotřeby energie a takřka maximální FPS s dokonalou stabilitou i v náročných hrách. Jeho šílená rychlost vás vždy udrží na vrcholu. Nadupaný čipset Kirin 970 představuje integrovaný neuronový procesor NPU s umělou inteligencí, díky kterému zvládne operace aplikací s umělou inteligencí rychleji a efektivněji. Podporuje také jeden a půl dne výdrže při náročném používání s 3750 mAh (obvyklou) baterií.

Herní displej

Displej dělá telefon. Honor play uchvátí váš zrak a padne do ruky. Užívejte si Vaše hry naplno díky 6,3” displejI s rozlišením 1080 x 2280 pixelů a poměrem stran 19:9. Speciální vrstva snižující odlesky zlepšuje viditelnost na přímém světle.Technologie zvuku Honor vám přináší úchvatný 3D zvukový zážitek, jako byste byli součástí hry.

Zachyťte každý okamžik

Na zadní straně se nachází duální fotoaparát s rozlišením 16 MPx + 2 MPx, kterému pomáhá AI. Ten zaručí, že Vaše fotografie budou vypadat jako od profesionála. S nezávislou NPU s umělou inteligencí dokáže identifikovat 22 různých kategorií a přes 500 scénářů v reálném čase. Ve stejnou chvíli dokonce rozpozná a zvýrazní různé části toho, co snímáte. 16MPx přední fotoaparát vytváří umělecká selfie s úžasným zkrášlením a přesnými efekty rozostření. Osvětlení kromě toho využívá algoritmus s umělou inteligencí, což vám dá na vybranou mezi pěti různými druhy portrétů na studiové úrovni. Chytrá galerie s umělou inteligencí vám pomáhá klasifikovat snímky různých scénářů a automaticky vybírat fotografie a videa podle času, místa, svátku, narozenin apod., abyste mohli upravit nový snímek a zvýraznit své nejlepší okamžiky.

Potřebná kapacita

Baterie, která vás nenechá ve štychu, má nadstandardní kapacitu 3750 mAh. Klidně tak můžete Váš telefon používat celý den bez nutnosti dobíjení.

Odemknutí obličejem

Umělá inteligence umožňuje přesnější odemykání pomocí funkce Odemknutí obličejem tak, že se přizpůsobí různým světlům a malým změnám vašeho obličeje.