Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

HTC Desire 12, Dual SIM


Velký displej, kompaktní tělo

HTC Desire 12 se může pochlubit 5,5" displejem, který vás překvapí, jak skvěle padne do ruky. Moderní a elegantní design navazuje na krásu řady U s ikonickým povrchem z tekutých krystalů.

Velká obrazovka, která je snadno ovladatelná

S ohromující 5,5" obrazovkou s poměrem stran 18:9 vám HTC Desire 12 nabízí lepší zážitek ze sledování a požitek z věcí, které máte rádi. Štíhlý rám nabízí pohodlné ovládání a snadnou manipulaci jednou rukou.

Umělecké fotografie s každým snímkem

Duální fotoaparáty na HTC Desire 12 zachycují více ohniskových bodů současně, čímž vám umožní znovu zaostřit fotografie po jejich pořízení nebo přidat Bokeh efekt. Režim Bokeh poskytuje ostré popředí a přirozeně rozmazané pozadí pro více umělecké fotografie.

Zachyťte zvláštní okamžiky

Zachyťte krásné a živé fotografie ve dne nebo v noci pomocí hlavního 13MPx fotoaparátu. Autofokus pro detekci fází vám zajistí jasné detaily i v případě, že je předmět v pohybu.

Jasné portréty v jakémkoli prostředí

Velká clona f/2,0 v čelním fotoaparátu HTC Desire 12 zajišťuje více světla pro přesné detaily při fotografování s nízkou úrovní osvětlení. Získejte jasné a dobře osvětlené selfies díky LED blesku na čelní straně nebo využijte osvětlení s jemnými tóny pro selfie s přirozeným tokem světla v libovolném prostředí.

Dává na vás vždy pozor

HTC Sense Companion vám připomene nadcházející události nebo svátky a dokonce i vypne budík ráno na dovolené, abyste si mohli přispat.

Vrozená krása s prvotřídním stylem

Elegantní design je poctou našemu odkazu povrchu z tekutých krystalů, s novým, efektivním vzhledem. Bezrámečkový displej a krásně zakřivené hrany navozují luxusní pocit a dynamické barvy dodávají vašemu stylu jedinečnost.