Nákupy z pohodlí domova
výdej zboží na prodejnách
doručení následující den
doručení do 1 hodiny
aktuální informace zde
 

Apple iPhone 12 - Skladem

Přivítejte iPhone 12 a iPhone 12 Pro – nejinovativnější smartphone, který kdy Apple představil. Nabídne vám úplně nový design, Ceramic Shield, podporu 5G, nejvýkonnější čip A14 Bionic, technologii MagSafe a také profesionální fotosoustavu.


iPhone 12 je lepší než kdykoli předtím. Díky novému OLED displeji od okraje k okraji vám zobrazí dokonalejší barvy, má užší rámečky a celkově je menší a lehčí. Inovativní Ceramic Shield zajišťuje až 4krát větší odolnost skla při pádu. Dokonalý fotoaparát pořídí ještě lepší fotky při slabém světle a noční režim nyní podporuje širokoúhlý i ultraširokoúhlý objektiv. Vybrat si můžete hned z 5 neokoukaných barev – bílé, černé, modré, zelené a červené. A také ze dvou ideálních velikostí, včetně nového iPhonu 12 mini – nejmenšího, nejtenčího a nejlehčího 5G smartphonu na světě.

iPhone 12 Pro vám nabídne to nejlepší od Applu. Krásný design tvořící ostré hrany a prémiové materiály z nerezové oceli a mléčného skla padne do oka každému. Pro ještě lepší fotografie je připravena trojitá fotosoustava spolu s LiDAR senzorem, takže dělá hezčí záběry při slabém světle a umožňuje pořizovat v nočním režimu i krásné portréty. Nechybí ani nahrávání videí v Dolby Vision, Ceramic Shield pro čtyřikrát větší odolnost při pádu, podpora nejrychlejších 5G sítí nebo ještě lepší a větší 6,1“ Super Retina XDR displej. Vybrat si můžete ze čtyř famózních barev – modré, zlaté, stříbrné a grafitově šedé. A také ze dvou velikostí, včetně iPhonu 12 Pro Max – největšího iPhonu, který kdy Apple nabízel.

Prodej iPhone 12 a iPhone 12 Pro odstartoval v pátek 23. října. iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max bude možné si předobjednat od 6. listopadu.