Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Motorola Moto G6 Plus


Dělejte vše, co chcete

Smartphone Moto G6 Plus, který nabízí nový systém chytrých fotoaparátů, 5,9" displej Max Vision s rozlišením Full HD+ a poměrem stran 18:9 a bleskový 2,2GHz procesor.

Chytřejší fotoaparát

Duální fotoaparát na zadní straně telefonu disponuje velmi rychlým ostřením, díky kterému získáte perfektní snímky, kdykoli to budete potřebovat. Telefon moto g⁶ plus také umožňuje odemykání podle tváře a rozpoznávání orientačních bodů. Dokáže mnohem více než jen pořizovat skvělé snímky.

Představení začíná

Užívejte si videa a hry na ohromujícím 5,9" displeji Max Vision s rozlišením Full HD+. Poměr stran 18:9 vás vtáhne do děje a integrované přednastavené režimy Dolby Audio™ dodají vašemu oblíbenému obsahu dokonalý zvuk.

Ohromující a odolný

Telefon Moto G6 Plus je kompletně chráněn vrstvou Corning® Gorilla® Glass odolnou proti poškrábání s trojrozměrně konturovanou zadní stranou usnadňující uchopení.

Velké zrychlení

Díky 2,2 GHz osmijádrovému procesoru Qualcomm® Snapdragon™ si můžete oblíbené aplikace, hry a videa užívat bez zpoždění a přerušení. Výkonná grafika a rychlost připojení 4G vás nenutí obětovat kvalitu videa rychlejšímu načítání.

Celodenní výdrž

Ještě delší doba bez připojení k napájení. 3200mAh baterie je navržena na celodenní provoz. Když je potřeba další energie, dodávaná nabíječka turbopower™ nabije telefon během pár minut na několik hodin provozu.

Stvořeno pro váš život

Moto G6 Plus je konstruován tak, aby vám pomáhal ve snadném, rychlém a bezpečném přístupu k veškerým funkcím a obsahu.