Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 
Možnosti platby
Hotově
Při převzetí zboží jakékoliv prodejně prodávajícího.
Při převzetí zboží od přepravní služby - způsob platby: Na dobírku. V případě platby Na dobírku je účtována částka 39,- Kč.
Kartou
Při převzetí zboží na jakékoliv prodejně prodávajícího.
Při převzetí zboží od přepravní služby PPL - způsob platby: Na dobírku. V případě platby Na dobírku je účtována částka 39,- Kč.
Seznam akceptovaných platebních karet je uveden u každé prodejny prodávajícího.
Bankovním převodem - předem na základě zálohové (proforma) faktury
Číslo účtu - 288044298/0300, vedený u ČSOB.
Proforma fakturu vystaví prodávající na základě žádosti kupujícího v objednávce - způsob úhrady: Bankovním převodem.
Kupující má povinnost uhradit zálohovou fakturu v době její splatnosti, její neuhrazení je považováno za nedodržení podmínek sjednaných při uzavření kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku (ex tunc).
Expresním Bankovním převodem - ePlatba+
Po odeslání objednávky má kupující možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Zákazník prostřednictvím internetového bankovnictví odešle platbu za zboží.
Prodávající expeduje objednané zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě kupní ceny. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti comGate Payments a.s.
Citlivé vstupní údaje, které zákazník zadává do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu svých kontaktních dajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro potřeby prodávajícího a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.
Internetové bankovnictví - online způsob platby
Zabezpečení přenosu dat z platebních karet zajišťuje 3D Secure řešení.
Spotřebitelský úvěr
Jedná se o jednorázový úvěr, který umožňuje nakupovat bez potřebné hotovosti.
Bližší informace naleznete v tomto článku věnovanému splátkovému prodeji.