Zpracovávám ...

Nakupování bez front - Praha 5 Anděl, Nádražní 116

Stresují Vás všudypřítomné fronty a tlačenice? Pak zavítejte na naši prodejnu Praha 5 - Anděl, kde nic takového, jako jsou fronty a čekání na obsloužení, neznáme. Najdete nás na adrese Nádražní 116 (Metro Anděl).

Prodejna Praha 5 - Anděl - to je největší showroom s mobilními telefony v ČR. Navíc s příjemným a odborným personálem. Přijďte zažít komplexní zážitek z nakupování.

Jak se k nám dostanete?


Metrem: Zastávka Anděl (trasa B - žlutá)

Tramvají: Zastávka Anděl (linky 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 21)

Autem: Nádražní 116                   Nakupování a servis bez čekání 


 Praha 5 - Anděl je naší největší a nejmodernější  prodejnou s velkolepou prodejní  plochou 740 m2, na  které je umístěno 12 prodejních míst zaručujících okamžité  vyřízení Vašich přání a  požadavků.

 V případě, že potřebujete opravit Váš mobilní telefon,  je pro Vás připraveno  profesionální servisní zázemí,  které je zárukou toho, že přijmutí Vašeho přístroje do  opravy proběhne profesionálně, rychle a bez čekání.

                   Maximální skladové zásoby


Prodejna  disponuje maximálními skladovými zásobami, které garantují, že zboží, které si na našich stránkách vyberete, budeme mít skladem a ihned k odebrání. Pokud si zboží objednáte přes náš e-shop a jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na této prodejně, zboží pro Vás bude připraveno již do 30 minut od uskutečnění objednávky.

                                   Živé vystavení 


 Připraveno je pro Vás více jak 100 přístrojů v živém  vystavení - Váš vysněný přístroj  si tedy můžete bez  závazku a v klidu vyzkoušet a prozkoumat do  nejmenších detailů.


Z naší nabíky vybíráme