Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Nokia 8 Sirocco


Ušitý na míru

Telefon Nokia 8 Sirocco je zhotoven z jediného kousku nerezové oceli, který se frézuje po celé hodiny na masivní, ale přesto jedinečně štíhlý a kompaktní tvar. Je elegantně zhotoven na míru tak, aby se hodil i ke kalhotám, které až tak moc elegantní nejsou. Full 3D krycí sklo Corning® Gorilla® Glass 5, které je zakřivené na všech stranách, poskytuje krásu a sílu, když se život stane až příliš skutečným.

Vydolujte z mála maximum

Širokoúhlý 12 MPx zadní fotoaparát s ZEISS optikou a 2x optickým zoomem vám zajistí křišťálově čisté vzpomínky i z těch nejrozmazanějších víkendů. Díky novému režimu Pro Camera pro vás bude snadné mít všechny obrázky pod kontrolou a každou z funkcí zvlášť manuálně nastavovat: vyvážení bílé, zaostření, ISO, rychlost závěrky a kompenzaci expozice. Můžete provádět jednoduchá a složitá nastavení a vidět výsledky v reálném čase.

Čistý zvuk

Tři integrované mikrofony poskytují vysoký dynamický rozsah s 24bitovým zvukovým signálem a umožňují vám nahrávat až do intenzity 132 decibelů. To znamená křišťálově čistý zvuk bez zkreslení i na těch nejvíce hlasitých koncertech.

Připravený na budoucnost

Telefon Nokia 8 Sirocco nabízí dostatečnou výkonovou rezervu díky 6 GB RAM a 128 GB1 vnitřní paměti, což znamená méně nejisté zítřky. Také umožňuje bezdrátové nabíjení a schopnost dosáhnout nabití baterie na 50 % za 30 minut, abyste se vždy vyhnuli tomu, že se na ranní cestě do práce budete nudit. A protože ve skutečném životě není vždy slunečno, je telefon Nokia 8 Sirocco IP67 navíc voděodolný. Telefon Nokia 8 Sirocco je momentálně nejrychlejším chytrým telefonem Nokia se systémem Android™. Skutečně je to jeden z nejrychlejších chytrých telefonů na mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 835. Tak tomu se říká opravdová rychlost!

To nejlepší od Androidu

Systém Android One představuje software navržený společností Google pro model Nokia 8 Sirocco. Díky tomuto zjednodušenému, snadno použitelnému rozhraní, pečlivě vybrané sadě předem instalovaných aplikací a bezplatnému neomezenému úložišti fotografií ve vysoké kvalitě se službou Google Photos budete mít vše, co chcete, a to bez zbytečností3. Pravidelné bezpečnostní aktualizace a dva roky aktualizovaný operační systém znamená, že telefon Nokia 8 Sirocco se systémem Android One bude v bezpečí a nabídne nejnovější inovace Google, např. optimalizace pro Google Assistant.