Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

NOVINKY APPLE - iPhone 13, Watch Series 7, iPad mini, iPad 10.2

Nejočekávanější Apple novinky tohoto roku jsou tady! Nový iPhone 13 a iPhone 13 Pro si vás získají dokonalým fotoaparátem, Apple Watch Series 7 zaujmou větším displejem a iPad mini vás uhrane zcela novým designem. A to není vše, novinek je ještě více!

​​​​

Nový iPhone 13 a iPhone 13 mini přichází s lepším displejem, kvalitnějším fotoaparátem a delší výdrží baterie. iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max mají ještě profesionálnější fotoaparát, dokonalejší ProMotion displej se 120Hz obnovovací frekvencí a nabízí ještě vyšší výkon. Všechny čtyři novinky přitom disponují novým Apple A15 Bionic – nejvyspělejším mobilním čipem na trhu – a také se mohou pochlubit menším výřezem v displeji.

Prodej startuje 24. 9. v 8:00

​​​​

​​​​​​​Apple Watch Series 7 jsou nejodolnější hodinky, jaké kdy Apple vyrobil. To ale není vše. Jejich dominantou je nový, na slunci čitelnější a hlavně ještě větší displej, který umí zobrazit mnohem více obsahu. Novinkou je i rychlé nabíjení, kdy se hodinky z 0 na 80 % nabijí za pouhých 45 minut.

​​​​

Nový iPad mini prošel změnou, na kterou všichni čekali. Přichází se zcela novým designem, kterému dominují ostré hrany, s velkým displejem rozprostírajícím se přes téměř celou přední plochu, výkonným čipem A15 Bionic, podporou 5G připojení a Touch ID zabudovaném v tlačítku. Ale především je nově vybaven USB-C portem, což výrazně rozšiřuje jeho možnosti připojení celé řady periferií.

​​​​

A vylepšení se dočkal i 10,2“ iPad, tedy vůbec nejprodávanější a nejlevnější tablet od Applu. Pochlubit se může výkonnějším čipem 13 Bionic, lepší zadní i přední kamerou s funkcí Center Stage, True Tone displejem a hlavně dvojnásobnou kapacitou úložiště pro data. To vše za stejně sympatickou cenu jako u předchozí generace.

​​​​​​​