Zpracovávám ...

SAMSUNG

​​

Od svých počátků, jako malá obchodní firma, se společnost Samsung stala světovou značkou s podnikatelskými aktivitami v různých oblastech, které zahrnují nejmodernější technologie. Objevy, vynálezy a převratné produkty umožnili společnosti Samsung stát se v těchto oblastech lídrem, který neustále posouvá celý průmysl vpřed.

Společnost Samsung se každý den dělí o působivé zážitky s lidmi na celém světě. Prostřednictvím neochvějné snahy o vytváření špičkových produktů a služeb tak usiluje o zkvalitnění života lidí na celém světě a pozitivní změnu prostředí, ve kterém žijeme. Cíl společnosti Samsung je jednoduchý: přinést volnost, abychom mohli cestovat, objevovat nové zážitky a stát se pány svého světa.


Mobilní telefony

Mobilní telefony  

Kdo by neznal telefony Samsung Galaxy? Společnosti Samsung patří první místo v podílu prodaných přístrojů na světě. Jsme oficiální prodejce mobilních telefonů Samsung.

Tablety

Tablety  

Tablety Samsung zaujmou na první pohled skvělým zpracováním. Ať hledáte kompaktnost, či vysoký a spolehlivý výkon, v tabletech Samsung si jistě vyberete.

Tablety

Příslušenství 

Nabízíme širokou škálu originálního příslušenství značky Samsung - od baterií a hadsfree, přes ochranné folie, pouzdra a kryty až po nabíječky a chytré hodinky. 

Novinky Samsung