Telefony Huawei

Huawei je mezinárodní telekomunikační společnost, která byla  založena roku 1987, se sídlem v čínském Šen-čenu. V roce 2014 se společnost Huawei stala první společností na pevninské Číně, která se umístila v každoročním přehledu 100 nejlepších globálních značek společnosti Interbrands.

Huawei - to je pozitivní energie, která podporuje pokrok a  motivuje nás k vytváření úžasných věcí. Huawei sdílí svou vizi s lidmi, kteří jdou za svými sny.

S lidmi,  kterým o něco jde, dívají se do budoucnosti a jdou proti proudu.  S lidmi, kteří jsou aktivní a ze všech sil se snaží dosáhnout svých  cílů. Cílem Huawei je přinášet nejmodernější technologie  svým zákazníkům a vytvářet mimořádné zážitky, bez ohledu na  to, kde se lidé právě nacházejí.

Huawei se zaměřuje na prémiové výrobky, výrazné inovace a technologické novinky. Přináší zákazníkům nejmodernější technologie a snaží se uskutečňovat sny lidí na celém světě. Huawei nabízí širokou paletu výrobků, mimo jiné produktovou řadu Mate pro "dokonalou technologii", řadu P pro "dokonalou módu", řadu G pro "dokonalou hodnotu" a řadu Y pro "dokonalou přístupnost".

Ke konci roku 2014 se výrobky a služby Huawei používaly ve více než 170 státech a sloužili tedy více než třetině lidstva. více


Novinky HuaweiInfolinka
+420 245 008 383