Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Redmi 4X


Xiaomi Redmi 4X je přichází s vylepšenou konstrukcí, modernějším hardwarem a stále si s sebou nese špičkový displej, výborný fotoaparát, čtečku otisků prstů či skvělou výdrž na jedno nabití.\Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM a výkonný osmijádrový procesor.

Prostorný 5" displej s HD rozlišením představuje skvělou pracovní plochu. Díky technologii IPS nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly. Tvrzené sklo displeje je zbroušeno pro snazší používání a hezčí design.

Smartphone nabízí výkonný osmijádrový čip Qualcomm Snapdragon 435, který je navíc doplněn 3GB RAM pamětí. Díky této kombinaci si můžete užít bleskový chod systému i náročnější hry. Úložiště pro data, které nabídne 32 GB, lze ještě rozšířit o paměťovou kartu až do velikosti 128 GB.

13 Mpx fotoaparát pořídí skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také automatické ostření a LED blesk. Pro videohovory a selfie snímky je připravena 5Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.2 a microUSB.
Přítomnost infraportu je v dané cenové kategorii světlou výjimkou, díky které můžete ovládat další domácí přístroje - televizi, DVD přehrávač nebo třeba chytrou digestoř.

Díky čtečce otisků prstů je odemčení telefonu nejen bezpečnější než kdy dříve, ale hlavně bleskové. Baterie nabídne nadstandardní kapacitu 4 100mAh.