Nákupy z pohodlí domova
výdej zboží na prodejnách
doručení následující den
doručení do 1 hodiny
aktuální informace zde
 

Xiaomi mi 10T

Zabiják vlajkových lodí z dílny Xiaomi je tady – přivítejte Mi 10T | 10T Pro | 10T Lite. Předobjednejte si je již nyní. Ke špičkovému Xiaomi Mi 10T Pro získáte chytrý vysavač Mi Robot Vacuum Mop Essential v hodnotě 5 990 Kč jako dárek! Všechny tři modely si navíc u nás můžete pořídit na splátky bez jakéhokoli navýšení.


Akce platí od 15. 10. do 29. 10. nebo do vyprodání dárků


Xiaomi Mi 10T Pro je doslova zabiják vlajkových lodí. Pyšní se 6,7palcovým displejem s adaptivní obnovovací frekvencí 144 Hz, supervýkonným procesorem Snapdragon 865, až 8GB RAM, podporou 5G sítí, stereo reproduktory, čtečkou otisků prstů na boku, funkcí odemknutí tváří a v neposlední řadě také baterií s kapacitou 5000mAh a podporou rychlého 33W nabíjení.


Telefon je vzadu osazen špičkovým 108Mpx fotoaparátem se třemi objektivy, včetně ultra širokoúhlého a makro objektivu. Pro ještě lepší kvalitu fotografií je připravena optická stabilizace obrazu a podpora umělé inteligence. A videa je možné nahrávat až v 8K rozlišení. Přední fotoaparát zabudovaný do displeje nabízí rozlišení 20 Mpx a potěší režimem pro focení nočních selfie. K telefonu navíc získáte jednu bezplatnou výměnu displeje v případě jeho poškození*. 


A pokud si ho nyní předobjednáte, čeká na vás společník do domácnosti – chytrý vysavač v hodnotě 6 tisíc korun.


Xiaomi Mi 10T vám nabídne stejně skvělý výkon i výdrž – Snapdragon 865, až 8GB RAM, podporou 5G sítí, stereo reproduktory i baterii s kapacitou 5000mAh a podporou rychlého 33W nabíjení. Záda telefonu zdobí skvělý 64Mpx širokoúhlý fotoaparát, který je doplněn 13Mpx ultra širokoúhlým objektivem a 5Mpx makro objektivem. Samozřejmostí je optická stabilizace obrazu, podpora AI a nahrávání 8K videí. Přední 20Mpx fotoaparát zabudovaný do displeje vám díky speciálnímu režimu vyfotí skvělé noční selfie. To vše za ještě lepší cenu. K telefonu navíc získáte jednu bezplatnou výměnu displeje v případě jeho poškození.*

Xiaomi Mi 10T Lite představuje super smartphonu za opravdu skvělou cenu. Je osazen 64Mpx fotoaparátem hned se čtyřmi objektivy. Vpředu se vyjímá 6,7“ displej s adaptivní obnovovací frekvencí 120 Hz, do kterého je zabudovaná 16Mpx selfie kamera. Uvnitř telefonu tiká procesor Snapdragon 750G, kterému sekunduje 6GB RAM. Baterie s kapacitou 4 820 mAh zajišťuje skvělou výdrž a díky rychlému 33W nabíjení se telefon dobije během chvilky. Radost vám budou dělat i stereo reproduktory, podpora 5G sítí či odemykání telefonu obličejem nebo otiskem prstu.


* Zákazníci, kteří v období od 15. října 2020 do 14. ledna 2022, zakoupí zařízení Xiaomi Mi 10T nebo Xiaomi Mi 10T Pro, získávají nárok na jednu bezplatnou výměnu displeje zdarma. Nárok lze uplatnit během prvních 6 měsíců od zakoupení zařízení u autorizovaného servisu pro ČR - VSP DATA a.s. Záruka se vztahuje na jakékoliv poškození, který nevzniklo úmyslným nebo nedbalým zásahem uživatele. Nabídka je platná pouze pro zařízení pocházející z oficiální distribuce pro ČR.


PRAVIDLA AKCE SLUCHÁTKA Vysavač mi robot vacuum mop essential k xiaomi mi 10t Pro zdarma (DÁLE JEN "KAMPAŇ)

I. Prodávající: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., Spálená 101/37, 110 00, Praha 1, IČ: 25770471, DIČ: CZ25770471. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 68662.

II. Účastníkem Kampaně (dále jen „Účastník“) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“).

III. Kampaň probíhá od 15. 10. 2020 do 29. 10. 2020 nebo vyprodání zásob. 

IV. Dárkem se rozumí vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential.

V. Podmínkou pro účast v kampani a získání Dárku je nákup nového smartphonu Xiaomi Mi 10T Pro (dále jen „Přístroj")  prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.mp.cz nebo na prodejnách Prodávajícího. Při nákupu Přístroje získá Účastník Dárek v podobě vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential.

VI. V případě nákupu Přístroje Účastníkem jako spotřebitelem, kdy spotřebitel využije své právo od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě odstoupit (ve smyslu § 1829 Občanského zákoníku), je povinen spolu s Přístrojem vrátit i obdržený Dárek. Dárek je povinen vrátit i Účastník, který není spotřebitelem, ale  využije obdobné právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu stanovené v obchodních podmínkách prodávajícího, či po dohodě s prodávajícím. Povinnost vrátit Dárek se dále vztahuje na Účastníka, který se s prodávajícím domluvil na vrácení/výměně Přístroje, či odstoupil od kupní smlouvy a nejedná přitom ve smyslu  § 1829 Občanského zákoníku).

VII. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast účastníka v Kampani, pokud se nejedná o zpracování na základě uděleného souhlasu účastníka. V případě neposkytnutí osobních údajů v rozsahu nezbytném pro účast v Kampani, nebude možné, aby se účastník Kampaně zúčastnil. Správce je možné kontaktovat na e-mailové adrese hlavsa@mp.cz.

VIII. Informace týkající se zpracování osobních údajů Prodávajícím, včetně souvisejících práv, jsou dostupné na adrese: www.mp.cz/ochrana-osobnich-udaju.